Ana sayfa

Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Wuhan Longgang Basınçlı Boru Hattı Co., Ltd. çelik üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış büyük ölçekli bir kuruluştur.Çin'in çelik endüstrisinde önde gelen bir dış ticaret kuruluşu olarak şirket, eşitlik, karşılıklı yarar ve kazan-kazan işbirliği ilkesi üzerinde birçok yerli ve yabancı kurumsal müşteriyle geniş bir yelpazede dostane ve uzun vadeli iş işbirliği ilişkileri kurmuştur. küresel çelik endüstrisinin gelişimi için güçlü destek.

 

Çeşitlendirilmiş geliştirme ve profesyonel operasyon stratejisine göre, Wuhan Longgang Basınçlı Boru Hattı Co, Ltd esas olarak çelik hammaddeleri, dikişsiz borular, kaynaklı borular, paslanmaz çelik, yuvarlak çubuklar, galvanizli borular, dikdörtgen borular ithalat ve ihracatı yapmaktadır. , ve dikişsiz dikdörtgen borular., Çelik levha, köşebent çeliği, kanal çeliği, I-profil, H-profil ve diğer ürünlerin üretimi ve ihracatı.

 

Ana malzememiz 201, 304, 321, 347H, 316, 316L, 316Ti, 317, 410, 420, 430, 904L, S31254, N08926, 2205, S32750, S32760, inconel alaşımı 600, 601, 625, 901, 750, 800, 800H, 825, Hastelloy C-276, C-22 vb. Uluslararası gelişmiş üretim ekipmanları, sıcak haddehaneler, soğuk haddehaneler vb. Ürünler, elektrik, kimya, boru hattı, makine imalatı, otomobiller, gemiler, havacılık, inşaat ve diğer endüstriler.

 

Fabrika GB, ASTM, DIN ve EN standartlarına göre üretim yapabilmektedir.Şirket şimdi çelik endüstrisinde yüksek kaliteli bir tedarikçi haline geldi.2016 yılında şirket 5A kurumsal sertifikasını geçti ve ürünleri Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer ülke ve bölgelerde iyi satıldı.Proje işletimi, ürün ve hizmet tedarikinde geniş deneyime sahiptir. Wuhan Longgang Basınçlı Boru Hattı Ltd. -sınıf hizmetler.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2016 yılında şirket 5A kurumsal sertifikasını geçti ve ürünleri Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer ülke ve bölgelerde iyi satıldı.Proje işletimi, ürün ve hizmet tedariği konusunda geniş deneyime sahiptir.Wuhan Longgang Basınçlı Boru Hattı Co., Ltd. her zaman dürüstlüğü, gerçeği aramayı, pragmatizmi ve marka bakımını hedefleyecektir ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetler sunmayı taahhüt eder.

Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd. Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd. Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : >100

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wuhan Longgang Pressure Pipeline Co., Ltd. Sertifikalar